Telefon
WhatsApp

ACN Yapı

Hakkımızda

Sağlıklı,güvenli ve huzurlu bir yaşam,sorunsuz bir yapı için ACN ÇELİK YAPI büyük deprem sonrası 1999 yılından bu yana uzun ömürlü çelik ev yapımı ile ilgili çalışmalarında oldukça uzun yol kat etmiştir. CFS GALVANİZ KAPLI HAFİF ÇELİK YAPI SEKTÖRÜNDE GÜVEN OLUŞTURARAK UZUN YILLAR AYAKTA KALABİLEN İNŞAATLAR YAPTIK. DEPREM VE YALITIM GÜVENLİĞİNİN YANINDA DAHA EKONOMİK YAPILAR KURMAYI İLKEMİZ OLARAK BELİRLEDİK. ÇEŞİTLİ SANAYİ TESİSLERİ VE KONUT YAPIMINDA EN SON TEKNOLOJİ KULLANARAK SEKTÖRDE YERİMİZİ ALDIK.

Amacımız gelişmiş ülkelerdeki gibi depreme dayanıklı,ısı ve nem yalıtım değerleri yüksek daha üstün olan bu konforlu ve güvenli evlerin ülkemizde de yaygınlaşmasını sağlamaktır. Gerçek uzun ömürlü güvenli bir çelik evin üstün özelliklerini daha iyi anlayabilmeniz için görmeniz ve yaşamanız gerekir.yaşamınıza değer katmak ve kaliteli bir yaşam arzusunda iseniz; biz bu yaşanabilir ortamı sağlayan konutları sizlere sunmaya hazırız.

Kurucumuz 1999 depreminden sonra Belçikalı SADEF firması ile birlikte çalışarak ilk olarak ADAPAZARI nda inşaa ettiği  ve daha sonra AYDIN, BURSA, ÇANKIRI, ANTALYA, İSTANBUL, KOSOVA ve tekrar ADAPAZARI  içersinde AKYAZI, ADLİYE KÖYÜ, ESENTEPE VESÖĞÜTLÜ ilçesinde villa, apartman tipi konutlar VE SANAYİ TESİSLERİ yapmıştır. Yapmaya da devam etmektedir. Bu süreç içersinde  toplamda yaklaşık 90.000 m2 konut ve sanayii tesisleri olarak inşaatlarını tamamlamıştır.

ACN kurumsallaşma çalışmalarını  2008 yılında tamamlayıp sektörde 12 yılı aşkın olan tecrübe ve birikimlerini  ACN ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. Çatısı altında toplayıp sektörde yoluna devam etmektedir.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU