Telefon
WhatsApp
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler

TSE ve DIN standartlarına uygun yüksek kaliteli galvaniz kaplı çelik saclardan yapılan U - C - Z - W ve S profiller istenilen boyda CNC roll-form makinalarında üretilir. Yapılan projeye uygun profiller hassas ölçülerde fabrikada imal edilir, montaja hazır hale getirilir. Arsanızda sadece civatalı birleştirme işlemi yapılır.
Statik hesaplara uygun çelik yapı sistemi 2 tipte uygulanmaktadır.
1 - ÇELİK ÇERÇEVE SİSTEM:
Çelik çerçeve karkas sisteminde kolon, kiriş ve çatı makasları üretilip, civata ve vidalarla montajlanır. Dış duvarlarda ve iç bölmelerde tuğla, gazbeton, bims blok gibi malzemeler kullanılabilir. Isı yalıtımı ve nem yalıtımı yapıldıktan sonra sıva yada çeşitli siding elemanları ile kaplanabilir.
2 - ÇELİK YIĞMA SİSTEM: Çelik yığma karkas sistemde duvarlar, kirişler ve çatı makasları U - C - W - S profillerinden oluşturulur. Isı yalıtımı dış duvarın içlerindedir. Alçı panel ve OSB kaplamasından sonra mantolama veya çeşitli siding elemanlarıyla kaplama yapılabilir.
Çatıda hafif kaplama malzemeleri (metal kiremit veya shingle) tercih edilir. Pencereler, kapılar ve ince işçilikler tamamen kullanıcının arzusu doğrultusunda tasarlanıp yapılır.
Sistemlerimizin hiç birinde montajda kaynak kullanılmamaktadır.

3- SANAYİ TESİSLERİ: Endüstrinin her alanındaki çelik konstruksiyon inşaatlarda en ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz. Sanayi yapılarında tamamen cıvata+ somun bağlantılı ve galvanizli CFS çelikler ile en az %30-40 daha ekonomik ve daha hızlı çözümler üretiyoruz. (ankraj taban plaka ve ekleme plakaları statik hesaba göre kaynaklı olarak üretilir.)    

Kurduğumuz tesisler gıda hijyeni açısından uygundur. Her türlü gıda sanayi, kimya sanayi, soğuhava depolama, tarım sanayi ve diğer çeşit sanayi tesisleri CNC tezgahlarda ve rollform makinalarında AVRUPA STANDARTLARINDA üretilmektedir. 

TEKLİF FORMU